بسمه تعالی

5 گام تا یک فروش خوب و یک خرید مطمئن

چگونه یک ماشین خوب بخریم ؟

چگونه و بدون دردسر ماشینم را بفروشم ؟

کجا ماشینم را کارشناسی  رنگ کنم ؟

کجا ماشینم را کارشناسی  فنی کنم ؟

کجا ماشینم را کارشناسی  قیمت کنم ؟

در تخصصی ترین مجموعه خرید و فروش خودرو که واقع در مرکز شهر، میدان آرژانتین داخل پارکینگ بیهقی می باشد میتوانید خرید یا فروش خودرو را از صفر تا صد به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر کارشناسان مجرب  کنار مجموعه کار بی ان بی تجربه کنید

شما میتوانید امور مربوط به کارشناسی رنگ ، کارشناسی فنی ، امور مربوط به بیمه خودرو ، امور مربوط به دفتر خانه و سند را به راحتی و در آرامش و در کمترین زمان ممکن کنار ما تجربه کنید.

کارشناسی رنگ :

کارشناسان رنگ  کاربی ان بی به صورت کاملا حرفه ای بعد از بررسی دقیق از خودرو با برگه ضمانتنامه از طرف شرکت این اعتماد را به شما میدهند که خودرو فوق الذکر کاملا طبق سلیقه شما خریداری میشود.

کارشناسی فنی :

کارشناسان  فنی کار بی ان بی خودرورا کاملا از لحاظ فنی بررسی کرده و مشاوره ای جهت امور فنی به شما خواهند داد تا بتوانید بعد از خرید حتی خودرو کارکرده بدانید که چه هزینه هایی رو شامل میشود

صدور انواع بیمه نامه :

نمایندگان بیمه کار بی ان بی کاملا با حوصله و صبر مشاوره بسیار خوبی در امور بیمه به شما خواهند داد و در مورد مسائل بیمه شما را کاملا آگاه و روشن خواهند کرد که بتوانید بررسی دقیقی از شرکتهای مختلف بیمه ایی اعم از پوشش و قیمتها ، تخفیفات صدور بیمه نامه شخص ثالث، بیمه نامه بدنه داشته باشید تا بتوانید انتخاب درست و بهتری کنید.

دفترخانه اسناد رسمی :

نمایندگان دفترخانه در امور مربوط به انتقال سند خودرو به صورت کاملا قطعی شما را تا آخرین مرحله  همراهی میکنند.

کارشناسان فروش :

کارشناسان فروش کار بی ان بی بعد از ثبت درخواست شما برای خرید یا فروش خودرو با شما تماس خواهند گرفت و در کلیه مراحل بازدید خودرو ، کارشناسی رنگ و فنی ، تنظیم مبایعه نامه ، و در نهایت انتقال قطعی سند خودرو همراه شما خواهند بود.

www.carbnb.ir

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خواص خوراکی ها دانستنیهای فنی خودرو فرکتال سیب شركت مهندسى پزشكى رايمند Let Me Fly Once again دلنوشته های زری تدریس خصوصی برای نمره 20